جشن بزرگ کیلومتری غدیر؛ بار دیگر اسلامشهر غرق نور ولایت شد
شنبه, ۰۹ تیر ۱۴۰۳ ۱۱:۵۸ ۵۴
طبقه بندی:
  • آخرین اخبار
  • اخبار ویژه
چچ
جشن بزرگ کیلومتری غدیر؛ بار دیگر اسلامشهر غرق نور ولایت شد

جشن بزرگ کیلومتری غدیر؛ بار دیگر اسلامشهر غرق نور ولایت شد

جشن بزرگ کیلومتری عید غدیر، روز سه شنبه برای دومین سال پیاپی، با حضور پرشور بیش از هزاران نفر از عاشقان راه امامت و ولایت و با اجرای برنامه های متنوع و شاد فرهنگی، در مسیر خیابان امام حسن مجتبی علیه السلام، با شکوه هرچه تمام تر برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر؛ در این جشن که با حضور و مشارکت گروه‌ها و تشکل‌های مردم نهاد، خصوصی و دولتی برگزار شد، ۳۰۰ موکب در ۴ بخش صلواتی، فرهنگی_هنری، اجتماعی و ورزشی برپا شد تا پذیرای مهمانان این جشن بزرگ باشند و علاوه بر موکب‌های پذیرایی، موکب‌های فرهنگی نیز فعالیت‌هایی در راستای تبیین واقعه غدیر داشتند.

همچنین در بوستان ۲۲ بهمن که ویژه کودکان طراحی شده بود، با برگزاری برنامه هایی مانند؛ مسابقات ورزشی، نقاشی، بازی های گروهی و سرگرمی، شهربازی سیار و ... و در بوستان فدک با محوریت خانواده و برپایی غرفه های متنوع و جذاب و اجرای ویژه برنامه های شاد و مفرح باعث شد تا خانواده ها در کنار فرزندانشان بتوانند لحظات شادی را در جشن بزرگ کیلومتری عید غدیر خم سپری کنند.

خطبه خوانی و نقاله خوانی غدیر توسط هنرمندان شهرستان، اجرای زنده گروه های نمایشی و سرود، برگزاری مسابقات ورزشی، برپایی شهربازی سیار و وسایل بازی ویژه کودکان و خردسالان، نورافشانی در جای جای مسیر و ارائه خدمات مختلف پذیرایی، خدمات فرهنگی و خدمات درمانی و … از دیگر برنامه‌های این مراسم بود که توانست ساعات خوشی را برای مهمانان در این جشن رقم بزند.

آدرس کوتاه شده: