اسلامشهر
۱۴۰۲ سه شنبه ۸ اسفند
استاندار تهران: متروی اسلام‌شهر روزانه 180هزار مسافر را جابه‌جا خواهد کرد
استاندار تهران با تأکید بر پایان حفاری 10کیلومتری تونل متروی اسلام‌شهر گفت: جابه‌جایی روزانه بیش از 180هزار نفر مسافر و کاهش مدت زمان سفر از 45 دقیقه به 11 دقیقه با احداث متروی اسلام‌شهر محقق خواهد شد.
به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، علیرضا فخاری ظهر امروز در آیین پایان حفاری تونل متروی اسلام‌شهر که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و فرمانداران و شهرداران استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: نگاه و طراحی‌های اصلی در هر پروژه، تأثیرات بسیار مهم و اساسی در اجرای پروژه‌ها دارد و برآوردها نیز نشان می‌دهد شرکت مشاور حفاری تونل متروی اسلام‌شهر نیز در طراحی و نظارت کارش را بخوبی انجام داده است.

وی افزود: مدیریت خوب، جهادی و توأم با عزت مجموعه شورای اسلامی شهر و شهردار اسلام‌شهر که با انجام کار مهندسی، موجب کاهش هزینه‌های این پروژه شده‌اند جای تقدیر دارد.

استاندار تهران تصریح کرد: عنصر مؤثر بعدی، اجراکننده پروژه است که در این موضوع قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) با تدبیر و اقدامات مناسب در اجرای این پروژه موجب آسایش مردم در غرب تهران شد.

فخاری با اشاره به اینکه پروژه متروی اسلام‌شهر به‌لحاظ ویژگی‌ها امتیازات جدیدی خلق می‌کند، تأکید کرد: جابه‌جایی روزانه بیش از 180 هزار نفر مسافر، کاهش مدت زمان سفر از 45 دقیقه به 11 دقیقه، کاهش هزینه‌های مربوط به سوخت در حمل‌ونقل و ترافیک سنگین شرق به غرب تهران و تأمین آرامش و آسایش مردم به‌واسطه این ترددها از ویژگی‌های ممتاز این پروژه است.

وی خاطرنشان کرد: در سالروز ولادت حضرت زینب(س) شاهد پایان حفاری 10کیلومتری تونل متروی اسلام‌شهر هستیم، بخش اعظم و مهم کار صورت پذیرفته است و تجهیزات و حمل‌ونقل زیرسطحی هم در زمان مقرر تأمین خواهد شد و مردم طعم شیرین خدمت را خواهند چشید.
تاریخ:
1402/08/27
تعداد بازدید:
90
منبع:
Powered by DorsaPortal